Obsługa Klienta GGBet

Obsługa Klienta jest dostepna za pośrednictwem czatu, e-maila support[@]GGBet.ru, i przez telefon +7 (495) 481-31-30.

Adres: 123290, Moskwa, ul. Magistralnaya 2, 3

🕑 Godziny Pracy Działu Pomocy Technicznej

Godziny Pracy Działu Pomocy TechnicznejRezydenci Moskwy i innych miast mogą zarejestrować się na platformie bukmacherskiej GGBet, która przyjmuje zakłady na dyscypliny eSport. Główną zaletą GGbet jest
całodobowe wsparcie techniczne (24/7).

📱 Jak Mogę Skontaktować Się z Działem Pomocy Techniczne GGBet?

Skontaktować Się z Działem Pomocy Techniczne GGBetNajwygodniejszym sposobem skontaktowania się z operatorem jest czat na żywo na stronie internetowej. Aby rozpocząć czat, po prostu kliknij przycisk czatu w lewym dolnym rogu ekranu.

Innym sposobem kontaktu z działem obsługi klienta jest e-mail. Podczas procesu weryfikacji wskazane jest przesłać e-mailem kopie wymaganych dokumentów (paszport lub prawo jazdy). Nie zapomnij podać swojego pseudonimu i adresu e-mail, na który Twoje konto jest zarejestrowane.

Trzecią opcją kontaktu z pomocą techniczną jest infolinia. Kontakty są wymienione w prawym dolnym rogu ekranu.

📃 Jakie Są Ogólne Zasady dla Obstawiających?

Zasady dla Obstawiających

Dla wygody użytkowników GGBet, podstawowy regulamin opublikowany jest w umowie użytkownika. Aby szczegółowo go przestudiować, przejdź do sekcji „Zasady Ogólne”.

Opisane tam są możliwe relacje między graczami a kierownictwem strony. Pod uwagę brane są między innymi następujące obszary:

  • działania reklamowe;
  • polityka prywatności;
  • specjalne oferty;
  • premie;
  • wymogi prawne;
  • otwarcie konta;
  • weryfikacja tożsamości.

🛂 Jak Zweryfikować Swoje Konto na GGBet?

Zweryfikować Swoje Konto na GGBet Nowi użytkownicy powinni dokładnie zapoznać się ze wszystkimi klauzulami umowy użytkownika przed wypełnieniem formularza rejestracyjnego. Osoby niepełnoletnie i mieszkańcy krajów, w których zakłady są zabronione, nie mogą rejestrować się w GGBet.

Dozwolone jest tylko jedno konto na użytkownika: jeśli zostanie znalezionych wiele kont, zostaną one zablokowane przez kierownictwo. Do osób zajmujących eksponowane stanowiska polityczne mają zastosowanie pewne ograniczenia. Podlegają dodatkowym procedurom weryfikacyjnym.

Aby przejść kontrolę, należy dokładnie wypełnić formularz rejestracyjny, podając swoje prawdziwe imię i nazwisko oraz inne dane uwierzytelniające. Informacje profilowe są porównywane z informacjami w zeskanowanych kopiach dokumentów (paszport lub prawo jazdy). W okresie weryfikacji możliwość wypłaty pieniędzy jest ograniczona, a transakcji depozytowych nie można anulować.