Prognozy GGBET dla Navi — ukraińskiej drużyny esportowej Natus Vincere!

navi logoPrzeczytaj tutaj:
NaVi 2010 vs NaVi 2020 CS 1.6 i CS: GO Mecze Pokazowe
Prognoza dla NaVi 2010 Vs. NaVi 2020 Mecz Pokazowy
O organizacji
Partnerzy zespołu Navi
Harmonogram gier Navi CS: GO

Ukraiński zespół esport Natus Vincere ma dwie dywizje:

 1. Główny skład GraczeJuniorzy gracze
 2. NaVi Junior

NaVi 2010 vs NaVi 2020 CS 1.6 i CS: GO Mecze Pokazowe

Prognoza na mecz pokazowy NAVI 2010 - NAVI 2020

Byli gracze dywizji Navi Counter-Strike przestają zachwycać fanów demonstracją wysokich umiejętności. Teraz nie rywalizują zbytnio na scenie zawodowej. Jednak często transmitują swoje gry na platformie Twitch, aby ich fani nigdy nie przestali ich śledzić. Niedawno Kirrill «Boombl4» Michajłow (obecnie gracz Natus Vincere) i Arseny «ceh9» Trinozhenko przeprowadzili wspólną transmisję.

Zagrali dobry pokaz, rywalizując w CS 1.6. Widzowie byli tak rozemocjonowani transmisją, że ​​organizatorzy zdecydowali się przeprowadzić mecz pokazowy pomiędzy drużynami NaVi 2010 i NaVi 2020 1 sierpnia 2020 roku. 23 lipca ogłosili ustawienie i ustalili mapy. Najpierw zespoły miały rozegrać 3. gry w CS 1.6 na mapach Train, Inferno i Toskanii. Następnie mistrzowie IEM 2010 i IEM 2020 mieli rywalizować w Counter-Strike: Global Offensive. Ponownie mieli walczyć na mapach Train, Inferno, Dust 2.

Składy obu drużyn:

Daniil Zeus Teslenko

NAVI 2010 NAVI 2020
Daniil Zeus Teslenko Egor flamie Vasiliev
Arseny ceh9 Trinozhenko Alexander S1mple Kostylev
Egor markeloff Markelov Denis Electronic Sharipov
John Edward Sukharev Kirill Boombl4 Mikhailov
Sergey Starix Ischuk Ilya Perfecto Zalutsky

Prognoza dla NaVi 2010 Vs. NaVi 2020 Mecz Pokazowy

Kiedyś NaVi 2010 było uważane za najlepszy zespół Counter-Strike na scenie pro, ale obecny skład pewnie broni odziedziczonego tytułu. Ponieważ NaVi 2020 ciężko trenuje i rywalizuje z czołowymi drużynami świata w Counter-Strike: GO, muszą pokonać starych. Jednak wielu byłych członków zespołu od czasu do czasu bierze udział w mistrzostwach e-sportowych; tylko markeloff nie jest aktywny.

Jeśli chodzi o CS 1.6: obecni gracze Navi są dość młodzi, więc ledwo złapali erę CS 1.6, dając tym samym szansę weteranom. Mecz pokazowy zapowiada się ekscytująco i emocjonujący, a rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu moskiewskiego w dniu 08.01.2020, nie przegap tego.

O organizacji

pierwszy skład naviPierwszy skład Natus Vincere (po łacinie „to Win”), często nazywany BornNa`Vi , był ukraińską organizacją multi-game, która powstała w 2009 roku jako drużyna Counter-Strike po upadku KerchNET Zespół. Najbardziej znani są ze swoich występów we wszystkich Międzynarodowych Mistrzostwach Świata 2011-2014, gdzie wygrali 20 ważnych wydarzeń i awansowali do finału trzech kolejnych Międzynarodowych.

Dział Dota Na`Vi został utworzony w październiku 2010 roku przez graczy Goblak, XBOCT, Mag ~, Deff — i Axypa . Po tym, jak Mag ~ i Deff opuścili zespół, zaprosili Danila „Dendi” Ishutina i Ivana „Artstyle” Antonova. Zespół został później zaproszony na The International 2011 i pokonał w finale chiński zespół EHOME .

11 czerwca 2013 Na`Vi zebrało kobiecą drużynę. Organizacja rozszerzyła się na Amerykę Północną po zakwalifikowaniu się do International w czerwcu 2014 roku. 5 grudnia tego samego roku Natus Vincere ogłosił, że rozwiązuje Na`Vi.US .

Po tym, jak Natus Vincere nie mógł zakwalifikować się do Frankfurt-on-Major 2015, 16 października Natus Vincere ogłosił odejście swojego zespołu Dota 2, pozostawiając organizację bez listy uczestników po raz pierwszy od jej utworzenia. A cztery dni później, Natus Vincere ogłosił, że Dendi i SoNNeikO wróci do stworzenia nowego zespołu.

W lipcu 2016 roku Na`Vi pokonał Team Secret i wygrał sezon 2StarLadder i-League StarSeries ww BTS Studios w Los Angeles. To była ich pierwsza wygrana w turnieju od 2014 roku, kończąca 20-miesięczną suszę zwycięstw w turniejach.

Gracze głównego składu podzieleni są według kierunków gry

 • Dota 2

navi Dota 2

 • Counter Strike Global Offensive (CS:GO)

counter strike global offensive Team Navi

 • PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG)

navi pubg

 • Apex Legends

navi apex legends

 • Rainbow Six

navi rainbow six

 • Quake

navi quake
Gracze Junior mają drużynę tylko w Counter-Strike Global Offensive (CS: GO ) kierunek gry.

Partnerzy zespołu Navi

Od 2020 roku firma bukmacherska 1xbet została partnerem tytularnym zespołu, wcześniej GGBET przez dwa lata był ich głównym partnerem.
GGBEt i 1XBET
Sklep bukmacherski 1XBETod kilku lat wspiera e-sport. Został głównym partnerem organizacji Natus Vincere. Współpracują w różnych dyscyplinach, w tym CS: GO i Dota 2.

GGBET otrzymał nagrody na rozdaniu RB Awards 2020GGbet właśnie otrzymał nagrodę RB 2020. Mimo to GGbet jest jedną z najmłodszych i najpopularniejszych wirtualnych platform bukmacherskich, oferującą prawie wszystkie zakłady na gry. Przyjemny interfejs serwisu, korzystne warunki i szybkie płatności sprawiają, że serwis cieszy się popularnością wśród tych, którzy chcą miło spędzić czas i zgarnąć przyzwoite nagrody. Oczywistą zaletą strony GGBet jest to, że jest nastawiona na e-sport i można tam również oglądać transmisje na żywo z meczów.

Harmonogram gier Navi CS: GO

Od kilku lat GGBet współpracuje z NaVi i oferuje użytkownikom mnóstwo nagród, a szczególnie hojne są promocje Navi. GGBet organizuje również własne turnieje eSportowe. Dowiedz się więcej o zaletach ich strony internetowej, a jeśli Ci się spodoba, możesz zarejestrować się na oficjalnej stronie GGBet i zacząć tam obstawiać. Każdy użytkownik może wybrać swoje ulubione zakłady:

 • przed i w trakcie meczu;
 • imprezy sportowe;
 • tantiemy dla zespołów;
 • ekspresowe zakłady.

Oprócz zakładów na Navi, gracze mogą zarobić trochę forsy na Dota 2, CS: GO, World of Tanks, Counter-Strike, Call of Duty. Poszukiwacze wrażeń pokochają zakłady w trybie na żywo. Na dole ekranu znajdziesz listę wszystkich dostępnych dyscyplin i wydarzeń, które wkrótce się odbędą.